Czwartek, 25 kwietnia 2024. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki Wyślij kartkę >>>
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Meyra upadek?
(1 wejść) 1 Gość
W dół
TEMAT: Meyra upadek?
#1832
ka.mon
Użyszkodnik
Posty: 1
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Meyra upadek? 10 lat(a), 11 mies. temu Oklaski: 0
Doszły mnie słuchy, że oddział Meyry w Niemczech podał informację o upadku firmy. Ludzie w Polsce mieli też przez to problemy z serwisem, bo oddział w Polsce podobno bedzie działał do sierpnia. Wiecie coś o tym? Jesli to prawda to jak bedzie wygladac sprawa z serwisem, czesciami po zamknieciu firmy?
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1833
Krzyś1968
Użyszkodnik
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O:Meyra upadek? 10 lat(a), 11 mies. temu Oklaski: 0
Ja jeszcze nic nie słyszałem , ale musze poszukać co piszą dla mnie to też nieciekawa wiadomość, niedawno zmieniłem sprzęt i własnie sie przesiadłem na tą markę . I co wtedy zrobić jak mi wózek sie zbuntuje? Kto pomoże
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1834
tetru44
Użyszkodnik
Posty: 1
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O:Meyra upadek? 10 lat(a), 11 mies. temu Oklaski: 0
No to teraz będziesz miał problemy ponieważ odział w polsce ukrywał upadłośc firmy matki czyli Niemieckiej MEYRA ORTOPEDIA - prawdopodobnie zostanie zawiązany układ upadłościowy . Meyra ma długi właśnie u dostawców podzespołów - dlatego uważam iz moga być problemy właśnie z serwisem i kupnem nowych produktów . M eyra jak większośc firm kupuje np wózki elektryczne w chinach a tam trzeba płacic gotówka. Układ upadłościowy oznacza iz wejdzie syndyk masy upadłośiowej który jesli wierzyciele się nie zgodza na darowanie niektórych długów Meyry to syndyk sprzeda majątek firmy. firma moze wpaśc w ręce innego podmiotu ale z tego co wiem to duża częśc zadłużenia Meyry wynbika z zakupu firmy ORTOPEDIA jeszcze w latach 90 i inwestycji w chiński rynek który nie przyniósl meyrze chwały ponieważ ich skutery głownie citylinery 415 psuły się odkąd tylko pamiętam. Zatem posiadając ich wózek dobrze by było zeby firma w której zakupiłes wózek coś soba reprezentowała bo jeśli nie jest duża możesz miec problem z reklamcja np...
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1886
Holka
Bywalec
Posty: 13
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O:Meyra upadek? 10 lat(a), 3 mies. temu Oklaski: 0
szkoda, że nie przeczytałam tego postu wcześniej, moi przyjaciele uniknęliby kaszany z meyrą

brak części zamiennych (i nie wiadomo kiedy beda), beznadziejny serwis, totalne dno
nie polecam i przestrzegam przed tą firmą, zwlaszcza ze jak widać opisywany przeze mnie przypadek nie jest i najwidoczniej nie bedzie jakis odosobniony. Dziewczyna zostala z zepsutym wozkiem na dlugie tygodnie, w koncu na wlasna reke jej kolega zalatwial!!!
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1950
mdh
Użyszkodnik
Posty: 5
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O:Meyra upadek? 9 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 0
Witamy,

co prawda minął rok od Państwa dyskusji na temat wózków Meyra, jednak przynajmniej na tym forum sprawa nie została wyjaśniona, dlatego porządkując: pod koniec 2013 roku Grupa MEDORT, w skład której wchodzi również nasza spółka mdh, przejęła tego niemieckiego producenta wózków inwalidzkich. Od tego czasu w naszej ofercie znajdziecie Państwo wózki Meyra, w tym również wózki dla dzieci oraz z napędem elektrycznym. Tym samym oferujemy Państwu niemiecką jakość w polskich cenach. Również serwis wózków jak najbardziej funkcjonuje: meyra.pl/serwis. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pozdrawiamy,
zespół mdh
 
Zaloguj się
 
Wprawiamy świat w ruch - www.mdh.pl
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1983
lewarek35
Użyszkodnik
Posty: 3
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Meyra upadek? 8 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 0
No i proszę Meyra ma się dobrze. Wczoraj mój znajomy odebrał od nich nowy wózek.
 
Zaloguj się
 
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Do góry
Pobierz nagłówki ostatnich postów.

Kto jest Online

Na portalu jest teraz

0 użytkowników41 gości
X  Nie pokazuj więcej
Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.

Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji o celu ich używania w przeglądarce znajdziesz tutaj.