Piątek, 19 kwietnia 2024. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa Wyślij kartkę >>>
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Chodzik
(1 wejść) 1 Gość
W dół
TEMAT: Chodzik
#1265
kanarzyca
Bywalec
Posty: 17
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Chodzik 12 lat(a), 1 Miesiąc temu Oklaski: 2
Mam nadzieję że w dobrym miejscu umieszczam temat

Chciałam zapytać i prosić o radę w sprawie balkonika/chodzika. Chcemy kupić taki sprzęt ale jest tego tak dużo że totalnie nie wiemy jakim się zainteresować bardziej a jaki odpuścić już na wstępie. Proszę o wskazówki, może korzystacie, może znacie kogoś kto ma taki sprzęt?? Na co zwrócić uwagę, co jest niezbędne a co niepotrzebne przy takim sprzęcie??
Za każdą uwagę będę bardzo wdzięczna
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1268
pawell
Bywalec
Posty: 22
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O:Chodzik 12 lat(a), 1 Miesiąc temu Oklaski: 3
Napisz coś więcej o tym dla kogo to ma być, jeśli dla dziecka to w jakim wieku jest, ile waży, jaki wzrost i jaka choroba?
 
Zaloguj się
 
Jazda konna dobra na wszystko http://warszawa.77c.eu tak jak sprzęt rehabilitacyjny
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1273
aga44
Użyszkodnik
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 12 lat(a), 1 Miesiąc temu Oklaski: 0
Ważne jest przy wyborze balkonika czy ma to być balkonik dla dziecka i w jakim wieku. Moja siostra kupiła dla swojej córeczki taki balkonik tylny i Zosia świetnie sobie z nim radzi. Po prosu opiera sobie w nim plecki i co najważniejsze jest w nim spora regulacja. Ale jak napisał pawell zależy dla kogo miałby być ten chodzik.
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1277
kanarzyca
Bywalec
Posty: 17
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 12 lat(a) temu Oklaski: 2
Dziękuję

sprzęt jest potrzebny dla dziecka w wieku 5 lat waży 16 kg i ma 100 cm wzrostu, ogólnie to kruszynka, problem polega na niedowładzie w nóżkach

mam jeszcze pytanie, czy jest jakaś polska firma robiąca taki sprzęt?? Może byłoby taniej?? jeśli wiecie coś o tym to proszę o namiary
 
Zaloguj się
 
Ostatnio zmieniany: 2012/03/23 13:16 Przez kanarzyca.
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1279
pawell
Bywalec
Posty: 22
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 12 lat(a) temu Oklaski: 3
Może zerknij na ten balkonik tylny Malte. Wygląda ciekawie, ma stabilizację bioder. Występuje w pięciu rozmiarach i pewnie coś dopasujesz do wagi i wzrostu dziecka.
 
Zaloguj się
 
Jazda konna dobra na wszystko http://warszawa.77c.eu tak jak sprzęt rehabilitacyjny
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1313
zuza34
Bywalec
Posty: 10
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 12 lat(a) temu Oklaski: 1
Przeglądałam ten balkonik tylny a przy okazji i inny sprzęt i trafiłam na pionizator Mirco.
Widziałam to na żywo. To jest pionizator dla dzieci ale ma taką opcję, że można go zmienić w balkonik tylny. Tak się składa, że byłam niedawno na prezentacji w Ośrodku Rehabilitacji NEURON w Małym Gacnie, 40 km od Bydgoszczy i firma Rehaform, która go pokazywała jest polskim dystrybutorem. Na ich stronie w dziale pionizatory jest pionizator mirco z funkcją balkonika tylnego.Z ciekawszych funkcji posiada jeszcze ustawianie tarcia koła, że można regulować siłę i opór podczas chodzenia. Tak myślę, że może Cię to zainteresuje. Pisałaś, że to niedowład w nogach. A jak biodra? Popatrz sobie i może zapytaj rehabilitanta to doradzi co lepiej kupić.
 
Zaloguj się
 
Ostatnio zmieniany: 2012/04/04 09:04 Przez zuza34.
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1322
kanarzyca
Bywalec
Posty: 17
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 12 lat(a) temu Oklaski: 2
Witam
Dziękuję za pomoc :*
Zuza napisz mi coś więcej bo zaciekawił mnie ten pionizator Mirco, czy na prezentacji jakieś dzieci "przymierzały się" do tego sprzętu?? Podoba mi się że w tym sprzęcie jest jakby 2 sprzęty a i wspomniany przez Ciebie opór tarcia koła z czasem może nam się przydać
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1328
zuza34
Bywalec
Posty: 10
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 12 lat(a) temu Oklaski: 1
Tak oczywiście dzieci mogą przymierzać i chodzić w tym podczas pokazu. Ja osobiście myślę, że zawsze należy przymierzyć i wypróbować taki czy inny sprzęt, bo kosztuje sporo a dofinansowania wiadomo co kilka lat. Zadzwoń do nich i dopytaj kiedy prezentacje i gdzie, albo zobacz w kontakcie są nr do przedstawicieli, www.rehaform.pl/kontakt.html pewnie jest gdzieś koło miejsca Twojego zamieszkania. Mirco pionizatory mimo, iż dziecięce to robią w kilku rozmiarach i ten największy jest naprawdę spory tu masz film



, widać, że osoba jest dorosła.
 
Zaloguj się
 
Ostatnio zmieniany: 2012/04/17 13:36 Przez zuza34.
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1343
kasiakotlub
Użyszkodnik
Posty: 9
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 11 lat(a), 11 mies. temu Oklaski: 0
Witam, jestem stosunkowo nowa na forum i jeszcze nie bardzo orientuję się we wszystkim. Jestem z okolic Lublina, czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie można kupić taki chodzik w województwie lubelskim ? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1352
pawell
Bywalec
Posty: 22
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 11 lat(a), 11 mies. temu Oklaski: 3
kasiakotlub napisał:
Witam, jestem stosunkowo nowa na forum i jeszcze nie bardzo orientuję się we wszystkim. Jestem z okolic Lublina, czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie można kupić taki chodzik w województwie lubelskim ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

W samym Lublinie to wiem, że w sklepie medycznym firmy Rehab. Jak chcesz to mam nr tel.81-476-16-41. Maja tam to co Cię interesuje.
 
Zaloguj się
 
Jazda konna dobra na wszystko http://warszawa.77c.eu tak jak sprzęt rehabilitacyjny
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1372
zuza34
Bywalec
Posty: 10
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 11 lat(a), 11 mies. temu Oklaski: 1
Tak w Lublinie to sklep medyczny Rehab. A w okolicach jak chcesz to wpisz w wyszukiwarkę pionizator mirco i coś znajdziesz. Firmy mają teraz przedstawicieli to i na miejsce przyjadą z pokazem i przymiarką bezpłatnie.
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1374
boguś12
Użyszkodnik
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 11 lat(a), 11 mies. temu Oklaski: 1
Witam
córka mojej siostry używa pionizatora mirco i jest bardzo zadowolona , zdecydowała się na ten sprzęt bo rehabilitant powiedział jej że córa z nim ma szansę samodzielnie zacząć chodzic
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1411
ziutencja87
Użyszkodnik
Posty: 5
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 11 lat(a), 11 mies. temu Oklaski: 1
Tez byłam na takim pokazie w Małym Gacnie ale słyszalam ze sa tańsze zamienniki i firma która handluje tym w NEURONIE bierze sobie duża prowizje dlatego chodzik jest taki drogi. Podobno z pełna opcja wersja najmniejsza kosztuje ok. 20 tys to dosyc sporo, chwalą tez chodzik NF-Walker ale jest jeszce droższy bo koszt ok 28 tys zalezy jak euro stoi niestety firmy dorabiaja sie na niepełnosprawnych
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1412
Lukarolus
Admin
Posty: 154
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 11 lat(a), 10 mies. temu Oklaski: 47
ziutencja87 piszesz "niestety firmy się dorabiają kosztem niepełnosprawnych" przecież to oczywiste i wcale nie nieetyczne, są to podmioty gospodarcze założone w celu osiągania korzyści majątkowych, dlaczego to dyskredytować? pomyśl raczej gdzie jest nasze Państwo, gdzie jest państwowa odpowiedzialność za ON, sprzęt może i kosztuje krocie ale ON czy opiekunowie ON nie powinni w ogóle wiedzieć ile to kosztuje bowiem nasze Państwo powinno to refundować.
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1413
ziutencja87
Użyszkodnik
Posty: 5
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 11 lat(a), 10 mies. temu Oklaski: 1
Może i racja , chociarz dla mnie i tak chore jest to ze za chodzik trzeba dac tyle pieniedzy co za samochód prawda jest taka że gdyby nie 1 % to wiekszaśc rodziców leży i kwiczy bo nie mili by za co jechac na turnus czy kupic sprzetu. Nie wiem czy czytaliscie ale nasze panstwo chce zlikwidowac subkonta wiec naprawde moze byc ciezko.No chyba że zapewnia nam to co na zachodzie czyli darmowy sprzet i rehabilitacje w co raczej watpie.
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1416
Lukarolus
Admin
Posty: 154
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 11 lat(a), 10 mies. temu Oklaski: 47
patrz ziutencja87, to czy ktoś przekaże 1% i komu to sprawa każdego, że tak powiem obywatela ... i znów gdzie jest Państwo? naprawdę brak jest takiego systemowego wsparcia Państwa, a propos wiesz ile NF Walker kosztuje rodziców w Niemczech?
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1423
ziutencja87
Użyszkodnik
Posty: 5
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 11 lat(a), 10 mies. temu Oklaski: 1
nie mam pojecia ale wiem ile kosztuje kimba bo kupowalam i sie orientowalam ja dalam 12 tys a u nich jest za darmo bo państwo im tak jakby wypożycza hmmm co tu dużo mowic człowieka krew zalewa i tyle
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1428
kasiakotlub
Użyszkodnik
Posty: 9
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 11 lat(a), 10 mies. temu Oklaski: 0
Dziękuję wszystkim za informacje, oglądałam już pionizator i myślę że to strzał w dziesiątkę - jest o wiele tańszy od tego NF Walker za 20 000 a nie ustępuje mu funkcjonalnością. Najbardziej w Mirco podobają mi się wielofunkcyjne kółka - są świetne.
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1559
pawell
Bywalec
Posty: 22
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 11 lat(a), 7 mies. temu Oklaski: 3
Ceny faktycznie są bardzo wysokie. Pewnie produkt jest tego warty. Patrząc na to i porównując z rowerem średniej klasy cena jest bardzo wysoka ale czy chodzik to taka filozofia: koła rama i dodatki. Cena jak za auto a produkt podobny do roweru Sprzedawcom nie ma co się dziwić normalnie zarabiają tylko tak jak pisał poprzednik nasze Państwo nie staje na wysokości zadania.
 
Zaloguj się
 
Jazda konna dobra na wszystko http://warszawa.77c.eu tak jak sprzęt rehabilitacyjny
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#1570
kanarzyca
Bywalec
Posty: 17
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 11 lat(a), 7 mies. temu Oklaski: 2
Niestety większość tych sprzętów ma nieskomplikowaną budowę a ceny z kosmosu
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#2139
kk001
Użyszkodnik
Posty: 4
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 5 lat(a), 4 mies. temu Oklaski: 0
Wiesz co ja do chodzika czy te balkoniku (jak zwał tak zwał) zamontowałbym koszyk. Można tam będzie włożyć wodę czy też zakupy. Generalnie miejsce na położenie czegoś zawsze się przyda. Takie koszyki nie są drogie a napewno poprawią funkcjonalność
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
#2379
jonemartin
Bywalec
Posty: 20
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
O: Chodzik 2 lat(a), 5 mies. temu Oklaski: 0
A few days ago, I am found the equipment that make easy to wash my car. Then I read this article get to know about it and buy it. At this occasion, You can also get more one Remodeling Services Corona CA and also get more detail.
 
Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Do góry
Pobierz nagłówki ostatnich postów.

Kto jest Online

Na portalu jest teraz

0 użytkowników11 gości
X  Nie pokazuj więcej
Serwis wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.

Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji o celu ich używania w przeglądarce znajdziesz tutaj.