Sobota, 18 stycznia 2020. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra Wyślij kartkę >>>
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Witamy
(1 wejść) 1 Gość
Witamy na forum. Powiedz nam i naszym użytkownikom co Cię interesuje, co lubisz i dlaczego jesteś użytkownikiem. Witamy nowych użytkowników i mamy nadzieję, że będziesz aktywny w tym miejscu!
W dół
TEMAT: Witamy
lilka
Użyszkodnik
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Witamy 7 lat(a), 7 mies. temu Oklaski: 1
Witam Wszystkich !
Jestem mamą Marysi (11 lat) która ma porażenie mózgowe , Marysia ma rodzeństwo siostre Maje (6 lat ) i brata Wojtusia ( 3 miesiące ) , na Wasze forum trafiłam przez fb a dokładnie na fan pagu Rodzin osób niepełnosprawnych pojawił się link odnośnie wyroku który zapadł w sprawie Hani . My od 7 lat walczymy ze szpitalem ale nadzieja ciągle jest ze uda nam sie ten proces wygrać .
Marysia urodziła sie z niedotleniem okołoporodowym , cała ciąza miała prawidłowy przebieg , zadnych nieprawidłowosci nie ma w zadnych wynikam , wszystko przebiagało wrecz ksiązkowo , niestety poród naturalny zabrał mojemu dziecko sprawnoność , do dziś nie mogę się pogozić z tym co zrobili jej lekarze , bo idac rodzić zaufałam im w 100 % a oni zmarnowali zycie całej mojej rodzinie , nie potrafie inaczej o tym myslec bo wiem ze ona mogła być zdrowa wystarczyło mniej rutyny , bo tak naprawde to ona doprowadziła do tragedii , masa błędów która zawazyła na przyszłości mojej córki

pozdrawiam całe forum Lilka !

Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
kasia
Admin
graph
O: Witamy 7 lat(a), 7 mies. temu Oklaski: 46
Lilka, brawo, że podjęliście walkę ze szpitalem. Wierzę głęboko, że ją wygracie. Prawda jest jedna i z pewnością to udowodnicie. Trzymam kciuki i pozdrawiam.

Zaloguj się
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
lilka
Użyszkodnik
graphgraph
O: Witamy 7 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 1
puki co nie dziękuje bo od lutego juz czekam na opinie z Warszawy z kliniki neurologii , już zresztą kolejną opinie neurologa , liczę że bedzie bardziej wartościowa i rzeczowa jak poprzednia , bo poprzedni neurolog ograniczył się w swojej opinii do wywodu na temat amerkańskich badań i mikrazów z okresu ciąży , i to niby wtedy doszło do uszkodzenia oun , tylko jakos popracia nie ma ta jego teoria w badaniach które w ciąży miałam robione , przedwszystkim usg

na koniec w swojej epikryzie dodał ze państwo daje wystarczajace srodki na utrzymanie takich dzieci , chyba ja i ten neurolog zyjemy w innych państwach , temat rzeka ...

Kasia ile trwał Wasz proces ??

Zaloguj się

Ostatnio zmieniany: 2012/06/23 08:25 Przez lilka.
kasia
Admin
graph
O: Witamy 7 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 46
Lilka, to wzywajcie kolejnych biegłych jak będzie trzeba. Nasz proces trwał 5 lat, ale u nas sprawa była oczywista i nie musieliśmy udowadniać, że rzeczywiście był związek przyczynowo - skutkowy między zaniedbaniem przy porodzie Hani, a jej 100% uszczerbkiem na zdrowiu. Walczyliśmy " tylko" o wysokość odszkodowania i zadośćuczynienia i o wysokość renty. Trzymam kciuki i dodaję siły

Zaloguj się
lilka
Użyszkodnik
graphgraph
O: Witamy 7 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 1
biegłych juz było kilku pediatra , ortopeda , lekarz chorób zakaźnych , neonatolog , 2 ginekologów , 2 neurologów , neonatolog z kliniki w poznaniu
już w zeszłym roku w czerwcu mój adwokat był pewny ze sprawa się zakończy bo był komplet opinii i tylko oprucz nic nie wnoszacej opinii neurologa wszystko było na nasza korzyść , najbardziej istotna opinia ginekologa który napisał ze było szereg zaniedbań przy porodzie i powtarzał to na kazdym przesłuchaniu nie wystarczyło , szpital wnioskował o kolejna opinie neurologa a w zasadzie chciał opinie wszystkich biegłych jeszcze raz bo nie sa one na ich korzyść , pozatym ciągle wnioskuja o umożenie sprawy z powodu według nich sprawa juz przedawniona

od 2 lat Marysia dostaje zabezpieczenie na czas trwania procesu w kwocie 1700 zł , zostało to zasadzone przez sąd na nasz wniosek , no ale zmieniła sie tez nam sedzina , poprzednia zachorowała bo pewnie było by juz po procesie a ta nowa sedzina niewiem czy sie boi w kazdym bądz razie jest bardzo wnikliwa co niby dobrze o niej swiadczy ale tez przystaje na wszystkie wnioski obrony szpitala zamiast odpuścić bo juz wiecej nikt nic madrego w tej sprawie nie jest powiedziec

no licze ze ten rok to juz bedzie z wyrokiem , potem jeszcze z rok w apelacyjnym bo na bank sie szpital odwoła czyli moze w 10 lat sie wyrobimy :/ a czas leci i Mania rosnie i potrzeby wieksze , zreszta sama wiesz

Zaloguj się
kasia
Admin
graph
O: Witamy 7 lat(a), 6 mies. temu Oklaski: 46
Lilka , w razie pytań dzwoń do mnie 607 075 800, może mogę jakoś pomóc

Zaloguj się
Do góry
Pobierz nagłówki ostatnich postów.